شعار همیشگی ما؛
۞ چراغ امید روشن است ۞
Friday, 1 March , 2024
امروز : جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
شناسه خبر : 18029
  پرینتخانه » اجتماعی تاریخ انتشار : 11 آذر 1402 - 20:17 | 22 بازدید | ارسال توسط :

معرفی ۶١ عنوان پروژه جهت انجام مطالعات محیط زیستی

مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از معرفی تعداد ۶١ عنوان طرح و پروژه سال ١۴٠٣  جهت انجام مطالعات محیط زیستی به کمیته غربالگری خبر داد. “حلیا سادات حسینی” با بیان اینکه از اواخر مرداد ماه تاکنون مناطق ٢٢ گانه و واحدهای ستادى شهرداری نسبت به معرفی تعداد ۶٢۴ عنوان طرح و […]

معرفی ۶١ عنوان پروژه جهت انجام مطالعات محیط زیستی

مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از معرفی تعداد ۶١ عنوان طرح و پروژه سال ١۴٠٣  جهت انجام مطالعات محیط زیستی به کمیته غربالگری خبر داد.

“حلیا سادات حسینی” با بیان اینکه از اواخر مرداد ماه تاکنون مناطق ٢٢ گانه و واحدهای ستادى شهرداری نسبت به معرفی تعداد ۶٢۴ عنوان طرح و پروژه سال ١۴٠٢ در سامانه جامع تدوین و اجرای برنامه و بودجه اقدام نمودند گفت: از مجموع پروژه های معرفی شده تعداد ۵١٨ عنوان طرح و پروژه مربوط به مناطق ٢٢ گانه و تعداد ١٠۶ عنوان را سازمان ها و شرکت ها به خود اختصاص دادند.

✅ طی بررسی اولیه کارشناسی از مجموع پروژه هاى معرفی شده در سامانه جامع تدوین و اجرای برنامه و بودجه تعداد ۵۶٢ عنوان طرح و پروژه با توجه به بررسی مشخصات و ابعاد پروژه، بدون نیاز به انجام مطالعات محیط زیستی مورد تأیید قرار گرفت. و تعداد ۶١ عنوان طرح و پروژه جهت انجام مطالعات محیط زیستی به کمیته فنی مطالعات محیط زیستی (غربالگری) معرفی گردید.

✅ پیرو برگزارى جلسات کمیته غربالگرى از سوى اداره ارزیابى و استاندارد این اداره کل با تصمیم اعضاء کمیته فنی غربالگری تعداد ١۴ عنوان پروژه مشمول مطالعات محیط زیستی شده است.

✅ مطالعات محیط زیستی پروژه ها باید تا قبل از اجرای پروژه انجام و گزارش آن به اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار ارسال گردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.